Kancelaria   Radcy   Prawnego

Anna Szynal


O Kancelarii

Radca
                Prawny w Chełmie - Anna Szynal

Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientów oczekujących rzetelnej i profesjonalnej pomocy prawnej  Wiecej ...

Oferta

Oferta Kancelarii

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorców jak i innych podmiotów (m. in. wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, stowarzyszeń, fundacji). Więcej ...

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy
                 Prawnego w Chełmie
Telefon,  517-540-619

       Więcej ...

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szynal świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i innych podmiotów oczekujących rzetelnej i kompleksowej pomocy prawnej.

Prowadząca Kancelarię radca prawny Anna Szynal zasadniczo specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym . Ponadto posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i spraw administracyjnych.
Ukończyła,z wynikiem bardzo dobrym, prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, następnie aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, po czym, po złożeniu egzaminu radcowskiego, uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego.
Początki jej drogi zawodowej wiążą się z kilkuletnią pracą w kancelarii Radcy Prawnego w Chełmie, gdzie nabyła doświadczenie w kontaktach z klientem indywidualnym, a także praktykę zawodową w prowadzeniu spraw z różnych dziedzin prawa. Ponadto przez ponad 7 lat prowadziła kompleksową obsługę prawną spółki prawa handlowego, świadcząc przy tym samodzielną pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych.
Gruntowne przygotowanie merytotyczne poparte praktyką zawodową gwarantuje solidność i  jakość  usług świadczonych przez Kancelarię. Jej działania zorientowane są na dostosowanie do potrzeb klienta i współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i bliskim kontakcie, co pozwala na odejście od tzw. "utartych schematów" świadczenia pomocy prawnej.
Dewizą kancelarii jest dbałość o jak najlepsze zabezpieczenie interesów klienta i zapewnienie mu satysfakcjonującego rozwiązania przy zaangażowaniu jedynie niezbędnych środków finansowych. Priorytetem jest zaufanie i satysfakcja klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szynal świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i innych podmiotów oczekujących

  rzetelnej i kompleksowej pomocy prawnej.


tel. 517-540-619
Porady Prawne w Chełmie - Anna Szynal
            FaceBook

Zapraszam Anna
        Szynal